Foto:
Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva kolledž

Raekoja plats 2
20307 Narva linn,
Ida-Virumaa
EST
+372 740 1900
college@narva.ut.ee

Registrikood:   74001073 (Tartu Ülikool)
Infotelefon:   740 1900
Faks:   740 1999

Pank:    SEB Pank AS, Tornimäe 2, 15010 TALLINN
Arvelduskonto (IBAN):   EE861010220004996016

Käibemaksukohustuslase nr (VAT number):   EE100030417
Tehingupartneri kood (TP kood):   605201

Indrek Reimand
direktor
PhD (optika ja spektroskoopia)
+372 740 1901
Raekoja plats 2–212
Piret Kärtner
õppedirektor
mag (koolikorraldus)
+372 740 1903
+372 5622 2051
Raekoja plats 2–211
Deniss Ruder
tarkvaraarenduse ja -projektide juhtimise õpetaja
MSc (tarkvaratehnika)
+372 740 1912
Raekoja plats 2-122
Jaanus Villiko
haldusjuht
+372 740 1904
+372 514 0473 (3442)
Raekoja plats 2-210
Anna Golubeva
mitmekeelse hariduse keskuse juhataja
MA (inglise keel ja kirjandus)
+372 5343 5522
Kristjan Klauks
projektijuht
MA (õigusteadus)
+372 740 1905
+372 528 1414 (3414)
Raekoja plats 2-224
Kaja Karo
kommunikatsioonijuht
MA (religiooniantropoloogia)
+372 740 1923
+372 505 3468 (3468)
Raekoja plats 2–206
Silvi Seesmaa
kirjutamiskeskuse koordinaator
+372 740 1920
+372 529 9178
Raekoja plats 2-130
Ivan Polynin
rahvusvaheliste suhete spetsialist
MA (politoloogia)
+372 740 1922
Raekoja plats 2-207
Ilona Illipe
õppekorralduse spetsialist
+372 740 1933
Raekoja plats 2-108
Anželika Pratkunas
programmijuht
rakenduskõrgharidusõppekava "Infotehnoloogiliste süsteemide arendus" ja "Ettevõtlus ja digilahendused"
Raekoja plats 2
Külli Kallas
Külli Kallas
digihariduse spetsialist 0,2 k
MA (matemaatika- ja informaatikaõpetaja)
Andu Rämmer
noorte uuringute kaasprofessor
PhD (sotsioloogia)
+372 740 1916
Raekoja plats 2-205
Chen-Wan Lin
tarkvaraarenduse lektor
PhD
+372 740 1934
Raekoja plats 2-223
Jelena Rootamm-Valter
majandusteaduse lektor 0,5 k
knd (majandusteadus)
+372 740 1935
+372 5622 1542
Raekoja plats 2–223
Maria Žuravljova
noorsootöö nooremlektor, noorsootöö programmijuht
MA (sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika)
+372 558 5533
Aet Kiisla
avaliku halduse nooremlektor
MSc (avalik haldus)
+372 5660 8626
Raekoja plats 2-221
Kaur Kötsi
noorsootöö nooremlektor
MA (noorsootöö korraldus)
+372 740 1911
Raekoja plats 2-205
Faisal Ahmed
tarkvaraarenduse nooremlektor 0,5 k
PhD (elektroonika ja telekommunikatsioon)
Raekoja plats 2-223
Harald Kitzmann
ettevõtluse nooremlektor
knd (majandusteadus)
+372 740 1937
Raekoja plats 2-223
Anne Kivimäe
noorsootöö õpetaja 0,25 k
MA (sotsioloogia)
+372 740 1910
Raekoja plats 2-205
Pavel Kodotšigov
IT-süsteemide administreerimise ja arendamise õpetaja 0,5 k
MSc (äriinfotehnoloogia)
+372 740 1915
Raekoja plats 2-120
Anu Leuska
pedagoogika ja psühholoogia nooremlektor
MSc (psühholoogia)
Lehte Tuuling
eelkooli pedagoogika nooremlektor
+372 740 1928
Raekoja plats 2-203
Nelly Randver
üldpedagoogika ja pedagoogilise praktika metoodik 0,5 k
+372 740 1929
Raekoja plats 2–203
Katrina Abramson
programmijuht
MA (humanitaarainete õpetaja vene õppe keelega põhikoolis)
+372 740 1930
Raekoja plats 2-203
Mart Rannut
eesti keele lektor 0,5 k
PhD (üldkeeleteadus)
+372 740 1921
+372 558 2368
Raekoja plats 2-220
Szilárd Tibor Tóth
eesti keele nooremlektor
PhD (lingvistika)
+372 740 1919
Raekoja plats 2-220
Enda Trubok
eesti keele nooremlektor
+372 740 1921
+372 5569 9341
Raekoja plats 2-220
Elvira Küün
eesti keele nooremlektor
MA (keeletoimetaja)
+372 740 1931
+372 516 5539
Raekoja plats 2–220
Maarja Hein
eesti keele õpetaja
+372 740 1920
Raekoja plats 2-130
Aime Jaagus
eesti keele õpetaja 0,5 k
+372 740 1932
Raekoja plats 2-220
Merju Lomp-Alev
eesti keele õpetaja
MA (eesti keel)
+372 740 1926
Raekoja plats 2-220
Olga Burdakova
vene keele kaasprofessor, MAÕK "Vene keele õpetamine võõrkeelena" programmijuht
PhD (vene keel)
+372 740 1946
Raekoja plats 2-320
Jelena Nõmm
vene kultuuri lektor
PhD (vene kirjandus)
+372 740 1942
Raekoja plats 2-319
Elena Deryabina
vene keele ja kirjanduse lektor
knd (filosoofiateadus)
+372 740 1943
Raekoja plats 2-319
Liudmila Nikolaeva
vene keele (võõrkeelena) nooremlektor
MA (klassiõpetaja mitmekeelses koolis)
Raekoja plats 2-319
Nina Raud
inglise keele lektor
knd (filoloogia)
+372 740 1947
Raekoja plats 2-320
Olga Orehhova
inglise keele nooremlektor
MA (inglise keele õpetaja)
+372 740 1944
Raekoja plats 2-319
Žanna Rootsi
inglise keele nooremlektor
MA (inglise keel ja kirjandus)
+372 740 1941
Raekoja plats 2-319
Urve Aja
raamatukogu juhataja
knd (õpetamise ja kasvatamise teooria ja metoodika)
+372 740 1948
Raekoja plats 2, raamatukogu
Pavel Kodotšigov
infotehnoloogia juht 0,5 k
MSc (äriinfotehnoloogia)
+372 740 1915
Raekoja plats 2–120
Liudmila Yarvet
puhastusteenindaja
Irina Abramenkova
koristaja
Irina Truhhan
koristaja
Larissa Mihhailova
koristaja
+372 356 0698