Ragnar Vutt

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja õppekava infotund 14. mail

Kutsume osalema gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja õppekava infotunnis, mis toimub 14. mail kl 16–17 Zoomi keskkonnas.

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetajana saad mõtestada õpetamise ja õppimise olemust ning avastada enda potentsiaali muutuste ellu kutsumisel ja õpilaste juhtimisel. Tulevase õpetajana on sul võimalik kujundada õpilastest aktiivsed maailmakodanikud, kes hoolivad ümbritsevast keskkonnast, käituvad vastutustundlikult, on valmis võtma riske, kasutavad oma loovust ning oskavad pakkuda sisukaid lahendusi ühiskonnas olulistele loodusteadust puudutavatele probleemidele.

Õpe kestab kaks aastat ning toimub suuresti seminaride, praktikumide ja praktika vormis. Sobiva eriala (bioloogia-, keemia-, geograafia- või füüsikaõpetaja) saad valida selle põhjal, milline on su varasem õpitee ja millises valdkonnas soovid muutust algatada.

Infotunnis räägime

• õpingute alustamisest ja lõpetamisest,
  • õppekava ülesehitusest,
  • õppe praktilisusest ja kogemustest,
  • stipendiumidest,
  • VÕTA kasutamisest.

Registreeru infotundi veebivormi kaudu. Zoomi link saadetakse osalejatele 13. mail

Admissions

Tartu Ülikooli sinine tass laual, kus on ka sülearvuti.

Vastuvõtutingimused ja sisseastumine magistriõppesse

Tartu Ülikooli lahtiste uste päev messiala

Algas kandideerimine Tartu Ülikooli magistriõppesse ja ingliskeelsesse bakalaureuseõppesse