LHK juhataja Miia Rannikmäe on üks Tartu Ülikooli teenetemärkide kavaleridest

28. oktoobril võttis Tartu Ülikooli senat vastu otsuse autasustada ülikoolisisese kõrgeima tunnustuse, Tartu Ülikooli suure medaliga loodusteadusliku hariduse professorit Miia Rannikmäed. Jagame ka professor Miia Rannikmäe mõtteid seoses tunnustuse pävimisega. "Tartu Ülikoolis töötamine on igaühele väljakutse, võimalused, kasvamine ja pidev areng, akadeemilised kaaslased ja suhtlemine noortega, mis hoiab noorena. Kuna minu eriala on loodusteaduslik haridus, kohtan ülikoolis sageli oma endisi õpilasi, kellele gümnaasiumis keemiat õpetasin. Paljud neist on edukad akadeemilises karjääris ja see pakub taas väljakutseid mitte peatuma jääda, liikuda edasi suunas mida kaasaegne ühiskond vajab. Olen uhke, et Tartu Ülikooli haridusteadust on rahvusvaheliselt märgatud ning haridusteadlaste ja erialateadlaste vaheline koostöö hoogustub. Ülikooli suur medal on tunnustus mitte ainult mulle vaid kogu loodusteadusliku hariduse meeskonna teadus- ja aendustööle ning õpetajahariduse jätkusuutlikkuse tagamisel." Palju õnne kogu LHK kollektiivi poolt.

uudis